سه‌شنبه, 24 فروردين 1400
  • ساعت : ۲۲:۲۸:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ 
  • کد خبر : ۴۴۱۱
✅پیام مدیرعامل پتروشیمی ایلام به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی
مهندس حسن نجفی‌سمنانی مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام در اولین سالگرد شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی پیامی به شرح ذیل صادر نمود.

 

مهندس حسن نجفی‌سمنانی مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام در اولین سالگرد شهادت سردار حاج‌قاسم سلیمانی پیامی به شرح ذیل صادر نمود.

🔹در این پیام آمده است:

شهادت مرد میدان‌های ایثار و مقاومت در ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ به دست ایادی استکبار و دشمنان این مرز و بوم یک بار دیگر مظلومیت ملت ایران را در نزد جامعه جهانی به منصه ظهور گذاشت. سردار سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی نه فقط در دوران جنگ تحمیلی و مبارزه با اشرار به معنای کامل کلمه یک فرمانده مقتدر بود که در دوران سخت کشور بسیجی‌وار در عرصه‌ کمک به محرومان و مظلومان در صف اول نوع‌دوستی قرار داشتند و رمز و راز این محبوبیت و خلوص را باید در لبیک به فرامین مقام معظم رهبری جُست.
پیام مردم و نظام اسلامی ایران یک سال پس از ترور ناجوانمردانه و بزدلانه حاج قاسم به تروریسم و دشمن خارجی، تکیه بر خودباوری و ایمان در سایه‌ی دانش و تجربه متخصصان و فرزندان این سرزمین برای بی‌اثر نمودن تحریم‌هاست و هر پروژه‌ بزرگی در این کشور با دست جوانان کشور بهره‌برداری شود پاسخ محکمی به دشمنان و حامیان تروریست است که بی‌تردید آبادانی و پیشرفت کشور را نیز به دنبال خواهد داشت.
اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی؛ سردار دلها به ملت بزرگ و شریف ایران آرزومندم همسنگران اینجانب در جبهه‌ی تولید بویژه صنعت پتروشیمی با تلاش و کوشش علمی و صنعتی ادامه‌دهنده راه و سیره این شهید والامقام و سردار ایرانی باشند.

حسن نجفی‌سمنانی
مدیر عامل

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0