سه‌شنبه, 24 فروردين 1400
  • ساعت : ۲۰:۴۸:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ 
  • کد خبر : ۴۴۳۷
✅پاسخ پتروشیمی ایلام به "چوار نیوز"
جناب آقای خانمحمدی عضو محترم شورای شهر چوار و مدیر کانال چوار نیوز 🔸پیرو مطلب منتشر شده در آن کانال تلگرامی با عنوان "خطاب به مدیر عامل پتروشیمی ایلام" ، پاسخ روابط عمومی شرکت پتروشیمی به حضور ارسال می‌گردد مستدعیست طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات منتشر شود.

 

جناب آقای خانمحمدی عضو محترم شورای شهر چوار و مدیر کانال چوار نیوز


🔸پیرو مطلب منتشر شده در آن کانال تلگرامی با عنوان "خطاب به مدیر عامل پتروشیمی ایلام" ، پاسخ روابط عمومی شرکت پتروشیمی به حضور ارسال می‌گردد مستدعیست طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات منتشر شود.

🔹۱-مطلب شتاب‌زده با ادبیات برآشفته و ناموزون آن عضو محترم شورای اسلامی شهر در آستانه‌ی پایان دوره چهاره ساله شورا و ثبت‌نام انتخابات شورای جدید نشان از تبلیغاتی بودن نوشتار و عدم توجه نویسنده آن به مفاهیم و اصول نگارش می‌باشد و انتظار می‌رفت آن برادر عزیز به جای غوغاسالاری و هیاهو مسائل را از مبادی مشورت، تعامل و کمک به حل مسئله به عنوان فلسفه اصلی شکل‌گیری شورا مطرح و پیگیری نمایند که حصول نتیجه در آن ممکن‌تر و ملموس‌تر بود.
🔹۲- در هیچ کدام از متن‌های نوشته‌شده پتروشیمی خطاب به مردم استان حتی در مخیله نیز گمانی بر اجحاف در حق مردم شریف استان و چوار خطور ننموده و به نظر می‌رسد عضو محترم شورای شهر چوار آن مطالب را مطالعه ننموده باشد.
🔹۳-در خصوص آلودگی‌های زیست‌محیطی همان‌گونه از فلرینگ و آسمان پتروشیمی ایلام مشاهده می‌شود هیچ گونه آلودگی و دودی متصاعد نمی‌شود و صداهای مورد نظر نیز در زمان راه‌اندازی و شرایط اضطرار وجود داشته است و این امر مستمر نمی‌باشد‌.
🔹۴-فرزندان استان و چوار شاغل در پتروشیمی اکنون در برترین مجلات علمی دنیا و کشور مقالات خود را منتشر می‌نمایند و دهها عنوان کتاب از نیروهای متخصص شرکت چاپ شده است و افتخار صنعت پتروشیمی کشور هستند و بکاربردن فعل "عملگی" زیبنده شان و منزلت این عزیزان نمی‌باشد.
🔹۵-شرکت پتروشیمی ایلام پیشروتر از هر دستگاهی از جمله آن عضو محترم شورا در نکوداشت مقام شهدای زمین‌فوتبال چوار پیشگام بوده است و حمایت از تیم فوتبال "چوار ۶۵" در لیگ دسته سوم تنها گوشه‌ای از پاسداشت منزلت شهدای معزز چوار است و گرامیداشت شهدای این شهرستان و دیگر شهدای استان در طول سالیان متمادی نیز برگ زرینی در کارنامه فرهنگی و معنوی این شرکت است.
🔹۶-آمار نیروهای بکارگیری‌شده در شرکت پتروشیمی ایلام به تفکیک در دسترس مسئولین ذیربط است و انتظار می‌رفت آن عضو شورا یک بار این لیست را مشاهده نمایند که ۹۰ درصد از نیروهای رسمی و قرارداد معین شاغل در پتروشیمی، بومی منطقه و استان هستند.
🔹۷-فاز دوم پتروشیمی ایلام پس از حدود ۱۷ سال از آغاز کلنگ‌زنی در دو ماه گذشته راه‌اندازی شد و پس از رسیدن به وضعیت پایدار آرزوی دیرینه فرزندان استان و کشور در تولید اتیلن تحقق یافته است و حدود ۳۰ تن در ساعت اتیلن تولید می‌شود که این میزان با تلاش همین نیروهای بومی افزایش خواهد یافت.
🔹۸-در پایان گفتنی است مسائل و مشکلات کارگران این شرکت با تلاش مدیریت و هیات مدیره شرکت ،فرماندار محترم چوار، همدلی مردم شریف شهرستان، اعضای محترم شورای شهر چوار و دیگر دستگاه‌های ذیربط به زودی مرتفع خواهد شد.

🔸روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0