يکشنبه, 3 مرداد 1400
عنوان گروه خبري / عمومی .
  • ساعت : ۲۱:۳۹:۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ 
  • کد خبر : ۴۴۵۷
تبریك روز كارگر
مديرعامل شرکت پتروشیمی ایلام با صدور پیامی هفته "کار و کارگر" را به جامعه کارگری تبریک گفت.

مديرعامل پتروشیمی ایلام با صدور پیامی هفته "کار و کارگر" را به جامعه کارگری تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

"به‌نام یکتای صانع"

((حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است))   امام خمینی(ره)

جهان آینده، متعلق به کسانی است که به بهبودی آن می‌اندیشند. صاحبان فردا، امروز خود را غنی‌تر از دیروز می‌خواهند و کارگران پیشگامان حیات بدیع آینده هستند. دست‌هایی که آیینه تلاش روزگارند و بهروزی روزگار را به ارمغان می‌آورند.

چشمه‌سار زلال زندگی با کار جلا و روشنی می‌یابد و کارگران بازوان حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی هستند و در هر جامعه‌ای که از فرصت اندیشه و بازوی کارگران بهتر استفاده شده توسعه و پیشرفت، رونقی دو چندان داشته است.

روز کارگر یادآور کوشش و جوشش زنان و مردانی است که صادقانه و بی‌آلایش در کارخانه‌ها، شرکت‌ها، واحدهای تولیدی، کارگاه‌ها، صنایع و معادن با کمترین بهره‌گیری، بیشترین بهره‌دهی و سودمندی را ایفا می‌کنند.

امسال نیز در چارچوب تحقق شعار «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدائی‌ها » و به‌رغم دشواری‌هایی نظیر شیوع بیماری کرونا، به مدد توان و مسئولیت‌پذیری شما همکاران، لحظه‌ای روند تولید متوقف نشده است.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه ضیافت‌الله، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام به خصوص شهدای کارگر، خدمات شبانه‌روزی همکارانم در شرکت پتروشیمی ایلام را ارج نهاده؛ سلامتی، سعادت و پیروزی هرچه بیشتر آنان را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال خواستارم.

"سرباز عرصه‌ی صنعت'"
حسن نجفی‌سمنانی
مدیرعامل پتروشیمی ایلام

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0