يکشنبه, 3 مرداد 1400
عنوان گروه خبري / داخلی . استان .
  • ساعت : ۷:۵۱:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ 
  • کد خبر : ۴۴۶۲
جوابیه
جوابیه در پاسخ به انتشار فیلم و محتوای درج شده در پیام رسان چوار 96

مدیرمحترم پیام رسان چوار 96

 سلام علیکم
موضوع :جوابیه

در پاسخ به انتشار فیلم و محتوایی که صحت و سقم آن فعلا مورد تایید کارشناسان خبره و تخصصی شرکت ومحیط زیست قرار نگرفته، تحت عنوان "نابودی آبزیان با رها شدن پساب پتروشیمی" ، مقتضی جوابیه زیر را عینا در پیام رسان چوار نیوز درج نمایید.

ابتدا ذکر این مطلب ضروری است که شرکت پتروشیمی ایلام خود را مقید به رعایت مسائل زیست محیطی می داند و در اجرای بایدهای آن نهایت دقت و تمهیدات لازم را دارد.

امروز مورخ۱۴۰۰/۲/۱۷ پس از اطلاع از این خبر و موضوعاتی که در این زمینه در افواه مطرح شده بود با حضور آقای مهندس احمدی بخشدار محترم چوار و جناب آقای سارایی معاونت محترم محیط زیست استان، نمونه گیری های علمی و میدانی از آب و نُرم آلودگی پساب بعمل آمد که به گواه این عزیزان در آب هیچ گونه آلودگی مشاهده نگردید.

هرچند شرکت پتروشیمی ایلام در راستای مسئولیت های اجتماعی خود که یکی از راهبردی ترین آنها حفظ محیط زیست هست، تا حصول نتیجه و رفع دغدغه های مردم شریف و لایق منطقه موضوع را دنبال خواهد کرد و نتیجه را اطلاع رسانی خواهد کرد.

شایان ذکر است اندازه گیری و پایش آلاینده های محیط زیستی بصورت مدام ومستمر مورد اهتمام جدی است و کاهش مخاطرات زیست محیطی و حفظ محیط زیست از برنامه های رایج ومعمول شرکت پتروشیمی ایلام است..

ضمنا همانگونه اطلاع دارید، سیستم مدیریت پسماند در شرکت مستقر است و هدف از استقرار آن مدیریت علمی واصولی وکاهش پسماندهاست .

لذا از متولیان آن پیامرسان در فضای مجازی هم درخواست می شود تا قبل از احصاء یک واقعیت و سنجش صحت وسقم یک اتفاق یا خبرهای ارسالی از سوی مخاطبان، حرفه ای تر عمل کنند و خدایی ناکرده موجب زیر سوال بردن خدمات جوانان و نخبگان همین دیار که شبانه روزی در برمدار دانش خود پای امور تولید و شکوفایی صنعت در لبیک به رهبر فرزانه انقلاب هستند نشوند.

قابل توجه است که برای راه اندازی و حالت انتظاری ۱۷ ساله در افتتاج و بهره برداری از واحد الفین و واحد گوگرد زدایی شرکت پتروشیمی ایلام در سال جهش تولید، مشقت ها و رنج ها برده شد تا برغم تحریم های ظالمانه غرب، یک سرمایه گذاری عظیمی در منطقه ایجاد شود و درپی آن برای داشتن بزرگترین پتروشیمی غرب کشور جامه عمل پوشانیده شد.

برای تکامل این صنعت بی تردید در کنار صبوری و حمایت کردن از قوام صنعت پتروشیمی در سال "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدابی ها" که یک امر مرسوم و رایج در تمام مناطق صنعتی کشور بوده وپتروشیمی ایلام هم خود را مستظهر به حمایت قاطع مردم شربف و توسعه فهم استان و منطقه می داند.

درخاتمه اطمینان داریم با حمایت قاطبه مردم شریف منطقه و استان شاهد شکوفایی وافزایش بهره وری و ازسویی تحقق حداکثری حفاظت از محیط زیست منطقه خواهیم بود.

با تشکر
روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0