يکشنبه, 3 مرداد 1400
  • ساعت : ۹:۱۷:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ 
  • کد خبر : ۴۴۶۵
اولین برنامه رفاهی كاركنان شركت
با تدبیر مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام : اولین برنامه رفاهی کارکنان شرکت برگزار گردید.

کار در حوزه صنعت، بویژه صنعت پتروشیمی همواره با سختی‌هایی همراه است. از شیفت‌های طولانیِ کار در شب‌ها و روزهای متمادی و دوری از خانواده گرفته تا جدال میان آتش و دود و آهن گداخته در تیر و مرداد و تا سوز سرمایِ دی و بهمن و کار در سطح سایت، تا صدای سنگینِ کمپرسورها، پمپ‌ها و توربین‌ها که سال‌ها در جانشان جا خوش می‌کند و روح و روانشان را آزار می‌دهد.

صنعت پتروشیمی مملو از فراز و نشیب‌ها و اندوه و شادمانی‌هاست! ازدلهره یک لحظه اشتباه گرفته تا شوق تولید... و اینجاست که کارکنان این صنعت را می توان مردان سرد و گرم چشیده روزگار دانست.

در همین راستا و به منظور ایجاد روحیه نشاط و اندک آرامشی در زندگی این سربازان عرصه صنعت و خانوده‌های آنها و به منظور تجدید قوا برای تولید بیشتر، همانند سایر بخش‌های صنعتی، شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز تولیدی، شرکت پتروشیمی ایلام با مساعدت و پیگیری‌های مهندس حسن نجفی سمنانی، مدیر عامل توانمند و آگاه به امور، اقدام به ایجاد برنامه‌های رفاهی از جمله برگزاری اولین سفر سیاحتی کارکنان به همراه خانوده‌های آنان به جزیره کیش نموده است.

این برنامه‌های رفاهی که بواسطه شیوع ویروس کرونا بتناوب با تاخیر مواجه گردید، در هفته جاری به لطف و حول قوه الهی به مقصد جزیره کیش اجرایی گردید. لازم بذکر است، اولین برنامه رفاهی شرکت با پرواز کرمانشاه - کیش از روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت آغاز شده و با عنایت به پی گیری‌های مستمر و تاثیرگذار مدیرعامل محترم پتروشیمی ایلام، خط ایرلاین (هواپیمایی زاگرس) برای اولین بار به خط هوایی ایلام - کیش و بالعکس اضافه گردید.

در پی این حسن اتفاق و فعال شدن خط ایرلاین هواپیمایی زاگرس، عموم مردم شریف استان ایلام و نیز سایر ارگان‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها هم می‌توانند از این مزیت پروازی استفاده کنند. شایان ذکر است، پروازها بصورت هفتگی در (روزهای یکشنبه و چهارشنبه) و از دوم خرداد سال جاری اجرایی می‌شوند.

شرکت پتروشیمی ایلام امیدوار است بتواند با ایجاد روحیه نشاط و سرزنده نمودن جوانان خلاق، در مسیر نهادینه کردن فرهنگ توسعه صنعت، شاهد رشد فعالیت شرکت‌های صنعتی، تولیدی و جذب سرمایه گذار در استان هم باشیم.

روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0