يکشنبه, 3 مرداد 1400
  • ساعت : ۹:۵۸:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ 
  • کد خبر : ۴۴۶۶
پیام مدیر عامل شركت پتروشیمی ایلام به مناسبت سالروز آزادسازی و فتح خرمشهر
سوم خرداد، روز حماسه آفرینی‌، مقاومت، عزم و اراده مردمی است که در راه دفاع از اصول و ارزش‌های انقلاب، اقتدار و امنیت ایران اسلامی، تا پای جان ایستادند تا دشمن از تهاجم و تعرض به این مرز و بوم، برای همیشه مایوس بماند.

آزادی خرمشهر نمادی از وحدت، همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌های دفاع از تمامیت ارضی کشور بود. بی‌شک باورها و نگرش‌های اصیل دفاع از حریم ارزش‌های ناب این انقلاب الهی را می‌توان تا ابد برای تمامی آزادی‌خواهان و عدالت‌ طلبان جهان تفسیر کرد. اینک با گذشت ۳۹ سال از فتح خرمشهر مظلوم، اندیشیدن به آنچه باعث پیروزی اعجازگونه و فتح‌الفتوح آزادسازی خرمشهر شد، برای امروز کشور، درتمام عرصه ها الهام‌بخش و درس‌آموز است.

امروز اگرچه ابزارهای دشمنی با ملت ایران تغییر یافته، و جنگ اقتصادی نظام سلطه به سرکردگی آمریکا، بصورت ظالمانه ابعاد گسترده و جدیدتری بخودگرفته است، ولیکن کشور با هدایت‌های داهیانه امام خامنه‌ای عزیز در این جنگ نابرابر نیز پیروز خواهد بود، چون جمهوری اسلامی ایران به دشمنان ثابت کرده که در راه پیشرفت، توسعه و حفظ ارزش‌های متعالی خود، هر لحظه آماده ازخودگذشتگی و خلق حماسه‌ای دیگر با رنگ و بوی "سوم خرداد" است.

لذا برخود فرض واجب می‌دانم؛ فرارسیدن ایام الله سوم خرداد، سالروز آزاد‌سازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به همکاران، همسنگران جبهه تولید، به ویژه خانواده‌ی معظم شهداء، ایثارگران ،جانبازان وآحاد ملت و مردم لایق ایلام قهرمان تبریک عرض نمایم و از درگاه خداوند منان برای شهدای والامقام، دفاع مقدس و آزادسازی خرمشهر، رحمت بی‌کران و علو درجات را مسئلت می‌نمایم.

بعنوان خادم و سرباز عرصه صنعت، باور دارم پرسنل تلاشگر مجتمع پتروشیمی ایلام با امید؛ عشق و بهره گیری از آموزه‌های حماسه سوم خرداد در سال جاری اهداف ترسیم شده شرکت در افزایش بهره‌وری در تولید را در لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب محقق خواهند کرد.

سرباز عرصه‌ی صنعت
حسن نجفی‌سمنانی
مدیرعامل پتروشیمی ایلام

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0