يکشنبه, 3 مرداد 1400
عنوان گروه خبري / استان . داخلی .
  • ساعت : ۱۰:۱۳:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ 
  • کد خبر : ۴۴۷۰
    /  2
تقدیر فرمانده سپاه حضرت امیر المومنین (ع) استان ایلام، سردار شاكرمی، از مدیر عامل شركت پتروشیمی ایلام
در آستانه میلاد امام هشتم شیعیان و در دیدار مدیرعامل پتروشیمی ایلام با فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) عنوان شد: اقدامات مدیریت و کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام در جهت تولید و حفظ اشتغال ارزشمند است.

در این دیدار، مهندس نجفی سمنانی و سردار شاکرمی، سرهنگ کریمیان جانشین فرماندهی سپاه استان و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدکاظمی پتروشیمی ایلام حضور داشتند.


فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت‌های موثر مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام در جهت تولید و حفظ اشتغال، با اشاره به خدمات این مجتمع بزرگ صنعتی گفت: تلاش و همت این پولاد مردان در خط تولید، همانند مجاهدت‌های دوران دفاع مقدس است. وی ضمن حمایت از تولید و اشتغال در این شرکت، اظهار امیدواری نمود که شرکت پتروشیمی ایلام بتواند به جایگاه واقعی خود دست یابد.

در ابتدای این نشست، مهندس نجفی‌سمنانی مدیرعامل پتروشیمی ایلام با بیان گزارشی از وضعیت شرکت و گذار از بسیاری مشکلات و موانع تصریح نمود: هم اکنون این شرکت در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و شعار سال بصورت شبانه روز تلاشی جدی و مضاعف دارد.

در پایان این دیدار، فرمانده‌ سپاه امیرالمومنین (ع) استان به جهت توجه ویژه جناب آقای مهندس نجفی‌سمنانی به ایثارگران و خانواده‌های شهدا، با اهدای لوح تقدیری از ایشان تجلیل بعمل آوردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0