يکشنبه, 2 آبان 1400
عنوان گروه خبري / داخلی . استان .
  • ساعت : ۸:۵۹:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ 
  • کد خبر : ۴۴۷۲
دیدار مدیرعامل شركت پتروشیمی ایلام با شورای اسلامی منتخب شهر چوار
روز یکشنبه سیزدهم تیر ماه، مهندس نجفی سمنانی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام، با اعضای منتخب شورای اسلامی شهر ديدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتداء آقای آقابابایی از اعضای منتخب شورا ضمن‌ خیرمقدم ، این حضور را به فال نیک گرفته و در ادامه ايشان‌ و سایر اعضای منتخب نکته‌ نظراتی به شرح ذیل بیان نمودند:
_ همکاری‌ و همراهی متقابل‌ شورا و شرکت‌ پتروشیمی
_ توجه به زیرساخت‌های شهر چوار
_ توجه به مسئولیت‌های اجتماعی
_   توجه جدی به موضوع محيط زيست منطقه‌

در ادامه‌ این نشست، مدير عامل شرکت پتروشیمی ايلام، ضمن‌ تبريک به منتخبین مردم در شورای‌ اسلامی شهر چوار، این انتخابات‌ را نشانه‌ بلوغ و عقلانيت مردم بزرگ چوار دانسته‌ و در حوزه‌‌های مختلف قول‌ همکاری داده و اعلام کردند همه ما باید دست به دست هم بدهیم  تا که از رنج مردم بکاهیم. مهندس نجفی سمنانی در ادامه، اهمیت توجه به محيط زيست منطقه، ساخت واحد مسکونی و اسکان مديران پتروشیمی در شهر چوار، توجه به زیر ساخت های عمرانی، خدماتی،فرهنگی، علمی و آموزشی را از اهداف و برنامه های خود در شهرستان‌ چوار اعلام نمودند.

ايشان در پايان با تأیید این موضوع که صنعت معمولأ در هر منطقه الزاماتی همراه خود دارد، اظهار امیدواری کردندکه پتروشیمی بتواند همسایه خوبی برای مردم‌ فهيم، با اصالت و ریشه دار چوار باشد. در این دیدار آقای مهندس مهماندوست مشاور مدير عامل،ايشان‌ را همراهی نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0