يکشنبه, 2 آبان 1400
عنوان گروه خبري / عمومی . استان . داخلی .
  • ساعت : ۱۴:۳۲:۱۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ 
  • کد خبر : ۴۴۸۷
پایان اورهال؛ آغاز تولید
رئیس مجتمع پتروشیمی ایلام ؛از پایان اورهال و آغاز تولید خبر داد

رئیس مجتمع پتروشیمی ایلام، از پایان اورهال و آغاز تولید خبر داد.
آرش خزایی رئیس مجتمع اظهار داشت عملیات اورهال(تعمیرات اساسی) مجتمع در مجموع به تعداد 11864فعالیت تعمیراتی برای واحد های الفین،پلی اتیلن سنگین،شیرین سازی خوراک،سرویس های جانبی،آفسایت و ناحیه غیر صنعتی با صرف بیش از 95 هزار نفر ساعت پس از برنامه ریزی،تخصیص منابع و امکانات لازم، با همراهی و همکاری تیم های تعمیراتی در تاریخ 21 شهریور 1400 به اتمام رسید. 
خزایی افزود: در بازه زمانی یک ماهه اورهال کلیه پروتکل های بهداشتی،دستورالعمل های ایمنی و بهداشت مجتمع بدون هیچگونه حادثه ای برای پرسنل و یا آسیب به تجهیزات به اتمام رسید.
رئیس مجتمع گفت: پتروشیمی ایلام پس از دریافت خوراک از پالایشگاه گاز ایلام در تاریخ ۵ مهر ماه۱۴۰۰  و با تلاش شبانه روزی همکاران در همان روز در مدار تولید قرار گرفت و هم اکنون تولید اتیلن،پروپیلن،بنزین پرولیز،پلی اتیلن سنگین در مجتمع انجام می گیرد.
رئیس مجتمع پتروشیمی ایلام در پایان ضمن قدردانی از مساعدت و پیگیری جدی مدیرعامل محترم ،همراهی و همکاری مدیران واحد ها و کارکنان شرکت از  مردم فهیم  همجوار مجتمع که شرکای اجتماعی و همسایه های خوبی برای پتروشیمی هستند، تشکر و سپاسگزاری نمودند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.4.0
    V5.7.4.0